VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
REKRUTACJA NA SEMESTR LETNI 2017/2018 TRWA. ZAPRASZAMY!!!
Termin składania deklaracji na egzamin z kwalifikacji zawodowych, który odbędzie w czerwcu 2018 r. należy złożyć do 18 lutego 2018 r. Deklaracje przyjmuje dyrektor szkoły.
Policealna Szkoła Dzienna
Policealne Szkoła Dzienna

Marzysz o ciekawej pracy? Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu? Zapisz się do naszej Szkoły Policealnej! Oferujemy szeroki wybór kierunków:

Policealna Szkoła Zaoczna
Policealna Szkoła Zaoczna

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Pomyśl o zmianie zawodu. Zapisz się do naszej Szkoły Policealnej! Oferujemy szeroki wybór kierunków:

Kursy fryzjerskie i makijażu
Kursy fryzjerskie i makijażu

Zapisz się na nasze kursy i stań się prawdziwym specjalistą w dziedzinie kreowania wizerunku. Oferujemy kursy kosmetyczne i fryzjerskie.Terminy zjazdów semestr letni 2017/2018

Aktualności

W Obiektywie

 • VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
 • VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
 • VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter

Partnerzy

 • VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter

Szkoły policealne Beaty Mydłowskiej w Warszawie

Działające w Warszawie Szkoły Policealne Beaty Mydłowskiej to propozycja dla tych wszystkich, których interesuje zdobycie konkretnego, poszukiwanego na rynku zawodu. Organizowane przez nas kursy zawodowe pozwalają w krótkim czasie uzyskać konkretną profesję. Szkoła policealna dzienna lub szkoła policealna zaoczna to nasze propozycje, które można dopasować do możliwości i potrzeb zainteresowanego. Jesteśmy placówką oferującą dogodne dla słuchaczy warunki nauki.

Bezpłatne Szkoły policealne dają słuchaczom zarówno solidną wiedzę teoretyczną jak i umiejętności praktyczne potrzebne na rynku pracy . Sprawia to, że ich absolwenci to wykwalifikowani specjaliści od razu gotowi do podjęcia pracy. To idealni pracownicy, którzy nie boją się nowych wyzwań i są gotowi na podwyższanie swoich kwalifikacji. Dobra szkoła policealna dzienna czy zaoczna to: bezpośredni kontakt z przyszłą pracą, solidna podbudowa teoretyczna, zajęcia praktyczne oraz obowiązkowe praktyki u sprawdzonych pracodawców.
W darmowych Szkołach Policealnych Beaty Mydłowskiej wykładowcy stawiają na umiejętności praktyczne, gdyż sami pracują w zawodzie i doskonale znają wymagania przyszłych pracodawców. Swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie przekazują kolejnym pokoleniom słuchaczy uczęszczających do szkół policealnych w trybie zaocznym lub dziennym. Aby uczyć się w szkole policealnej wystarczy mieć ukończoną szkołę średnią. Szkoła policealna oferuje naukę w trybie dziennym dla młodzieży i w trybie stacjonarnym bądź zaocznym dla dorosłych. W ofercie Szkół Policealnych Mydłowskiej znajdują się takie profile i kierunki jak BHP, administracja, usługi kosmetyczne, kursy wizażu, masażu, kelnerskie a także policealna szkoła informatyczna, medyczna i BHP. Proponowane w szkołach policealnych kierunki są wcześniej analizowane na podstawie zapotrzebowania występującego w danym czasie na rynku pracy. Doświadczona kadra, wysokiej jakości, przemyślany program nauczania oraz małe grupy zajęciowe, dzięki którym przyswajanie wiedzy jest przyjemne i proste – oto cechy, jakie mają szkoły policealne Mydłowskiej, funkcjonujące w Warszawie.